Rezervace místa

Square

Tak takhle ne! Míša ráda chodí cvičit do místního fitka. Ale po poslední návštěvě, kdy jí lektorka jógy musela odmítnout, už víckrát nepřijde. Na webové stránky fitka napíše pěkně peprnou recenzi a příště si na jógu zajde jinam. Stalo se Vám taky, že jste chtěli navštívit lekci cvičení a museli jste se vrátit domů s nepořízenou? Stalo se Vám, že jste jeli 20km jen kvůli tomu abyste si zacvičili a nakonec přišla celá cesta vniveč? Místo relaxované mysli díky józe měli v hlavě naštvanou bouři?

špatná nálada

Pokud nemá zařízení a tím může být nejen tělocvična, ale i herna nebo dětské centrum, on-line rezervační systém je velký risk spoléhat na to, že bude na lekci volné místo zrovna pro mne. Firma Fitness rezervace.cz přichází s nabídkou rezervačních systémů přímo pro Vás a Vaši tělocvičnu nebo firmu. V pohodlí domova si Vaši zákazníci zamluví přesnou hodinu, kdy chtějí přijít a budou mít jistotu, že pro ně bude volné místo. Již se nikdy nestane, že zákazník s nepochopením odejde a už se nikdy nevrátí. Nedostanete zápornou recenzi na internetu. A zákazníci se k Vám s radostí budou vracet. Že s počítačem toho moc nesvedete? Nevadí! Firma Fitness rezervace.cz Vám s instalací rezervačního systému pomůže. Nemusíte mít ani vlastní webové stránky nebo Facebook. Rezervační systém si můžete nechat zřídit na stránkách firmy. Podpora po celou dobu provozu rezervačního systému je zajištěna.

poznámky

Vaši zákazníci se mohou do rezervačního systému registrovat a používat svůj účet opakovaně. Rezervační systém Fitness-rezervace je propojený s firmou Multisport, lze tedy „multisportku“ používat jen jednou a to při rezervaci lekce a nemusíte již lekci evidovat na stránkách Multisportu. Lze používat chytrý kreditový systém nebo tisknout dárkové vouchery. K prezentaci vlastních lekcí můžete do rezervačního systému přidávat videa či fotky. Tímto se zákazník nikdy nesplete při výběru lekce.