Účetnicví nejen pro Prahu 6!

Square


Pro vaši firmu zpracujeme všechny mzdové podklady včetně finančního účetnictví a pokud jste z Prahy 6, jsme tu pro vás účetnictví Praha 6 https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/!

Ale oslovit nás mohou i jiní klienti, které zaujmeme možná už jen tím, že jsme rodinná firma a na trhu mzdového a finančního účetnictví a daňové evidence existujeme již od roku 1997! své služby stále zlepšujeme a zkvalitňujeme. Hovoří pro nás i to, že jednatel firmy je členem Komory daňových poradců, takže u nás s daněmi nevyhoříte!

byznys podnikání

Vše správně zaúčtujeme a zajistíme pro vás vše od výplatnic až po platební příkazy. Vy zužitkujeme jen tu třešničku na dortu a odešlete zaměstnancům peníze na jejich účty, o nic jiného se nestaráte. Naopak – zodpovědnost za správné výpočty mezd a správné zaúčtování včetně odvodů zaměstnavatele na státní instituce (zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení, finanční úřad, Kooperativa) přebíráme na svá bedra my.

Samozřejmostí je i to, že vás budeme na základě zplnomocnění zastupovat na těchto státních úřadech i v případě kontroly. Zpravidla se jedná o běžné kontroly mzdového účetnictví anebo i účetní audity, kontrolu daně z přidané hodnoty, silniční daně, účetní uzávěrky a jiné. Není výjimkou, kdy přijde na kontrolu i úřad práce. To vše zajistíme my, vyhotovíme podklady a budeme s kontrolními pracovníky spolupracovat.

finanční úřad

Již nemusíte řešit starosti s nemocí vaší mzdové účetní a její zastupitelností. To se vám u nás nemůže nikdy stát. mzdy a vše řádně zaúčtované budete mít vždy přesně a v termínu. Již žádné nemoci, kolabující zaměstnanci a technika. Nám jen předáte podklady ke zpracování mzdového a finančního účetnictví a od nás k vám půjdou již jen platební příkazy včetně všech dokumentů, které vy budete požadovat. A to vše v naprostém kolegiálním duchu. Jsme tu vždy pro vás, a i v případě nutných bezodkladných řešení dokážeme vše vyřešit okamžitě.