Nejlepší hypotéka

Square

Nebankovní americká hypotéka Americka-nebankovni-hypoteka je u nás velmi oblíbený bankovní produkt. Já sama jsem o ní uvažovala, ale zatím jsem se nerozhodla. Ale tuto hypotéku má můj bratr, který si ji vzal se svou manželkou. Myslím, že udělali dobře. Stále váhali, jestli zůstanou bydlet v bytě, který měli pronajatý nebo jestli si vezmou hypotéku a budou mít vlastní bydlení. Samozřejmě až doplatí hypotéku. A samozřejmě můj bratr se ptal i na můj názor. A já ho v tom jen podpořila. Já sama totiž hodně toužím po vlastním bydlení, ale zatím jsem bez partnera a sama si brát hypotéku nechci. V tomto ohledu mám bohužel zatím smůlu, ale věřím, že i na mě někde ve světě číhá štěstí. A tak bratr dal na mě a americkou hypotéku si vzal. Ovšem to taky není jen tak. Člověk musí mít svou práci na dobu neurčitou a musí být schopen hypotéku splácet. S tím si ji člověk taky bere. Navíc doporučuji hypotéku použít opravdu jen na nákup nemovitosti, a ne si ji jen tak bezhlavě vzít. Znám totiž jeden případ, který skončil velmi smutně a neslavně.

Zkusíte americkou hypotéku?

Jedna moje známá toužila po vlastním bytě. Měla vysoký plat a lukrativní zaměstnání, a tak jí hypotéku dali. Byla nadšená a v sedmém nebi, že konečně se jí splní sen o vlastním bydlení. Ihned jsme tu radost spolu museli zapít. Bylo to opravdu prima a kamarádka už začala shánět dokonce i výbavu. Jenže to bohužel nějak přestřelila.

Kdo by nesnil o vlastním domku.

Usmyslela asi, že zkusí hrát automaty, aby si na splátky vyhrála peníze. Bohužel ji hraní hazardu nějak chytlo a ona tomu úplně propadla. Bohužel to skončilo tak, že skončila v práci a přišla o hodně peněz. Nyní je na sociálních dávkách a sotva zvládá splácet hypotéku. Myslím, že člověk by takto riskovat neměl. Sice může mít člověk štěstí a něco vyhrát, ale rozhodně se na to člověk nesmí spoléhat. Já teda hazard nemám ráda a nikdy jsem ho nezkoušela a ani mě to neláká. Myslím, že vlastní bydlení na hypotéku je důležitější než taková zábava. A pokud vás hypotéka zaujala, podívejte se sem na náš web.