Vyzkoušejte žhavé trendy

Square

I vy můžete být neodolatelná a nalíčit se jako světoznámá modelka. Není to nic složitého. To, co se může zdát na pohled bláznivé, se zrovna hodí i do ulic. Stačí se jen řídit těmito trendy:

·         TMAVÁ RTĚNKA

Tento look je sice trochu odvážnější, ale rozhodně se toho nebojte. Tmavá matná rtěnka v odstínech tmavě vínová, fialová, hnědá až skoro černá je lepší pro plnější rty, ale to nutné neznamená, že by nebyla vhodná pro méně plné rty. K tmavým rtům zas nepřehánět líčení v oblasti očí. Bohatě stačí jen objemová řasenka, která výrazně otevře oči.
blondýna a bruneta

·         DVOUBAREVNÁ PUSA

Celé je to v tom, že se na větší ret použije tmavší odstín rtěnky a světlejší odstín na ret užší. Dejte si však pozor, aby se obě barvy při mluvení a mnutí rtů nesmíchaly. Doporučují se proto dobře držící a neslíbatelné rtěnky. Pokud chcete, aby nalíčení vypadalo jemněji, naneste na rty nejprve základní tmavý odstín a světlejší rtěnku naneste jen do středu. Naživo to opravdu nevypadá tak bizarně!

·         BAREVNÉ STÍNY

Ať už je to tmavě růžovobordová, oranžová, zelená nebo modrá – záleží jen na Vás, na Vaší odvaze, outfitu i barvě očí. K takto barevným stínům už sáhněte jen po tělové rtěnce nebo transparentnímu lesku na rty.
hvězdička v oku

·         ORÁMOVANÉ OČI

Sluší všem, jen musíte brát ohled na tvar Vašeho oka. Pokud máte oči menší, černou tužkou protáhněte linku do stran a neličte ji těsně u řas. Vyplatí se použít tužku voděodolnou. Také voděodolnou řasenku. Dobré je mít i malý štěteček nebo vatovou tyčinku, díky které zjemníte ostré hrany, kde bude potřeba.

Při líčení se občas vyplatí udělat si selfie – tzv. se vyfotit zepředu. Fotka někdy řekne něco jiného než zrcadlo. Pokud se však i tak necítíte dobře nebo si jen nejste jisté, jestli Vám to takhle sluší, zeptejte se někoho nablízku – nejlépe sestry, sestřenice, maminky, kamarádky nebo klidně i Vašeho přítele, pokud se k tomu bude chtít vyjádřit.