Nejkvalitnější skříně na míru

Square

Vždycky si můžeme nějakou skříň ve velkoobchodě koupit, ale mnohem lepší je si nechat vyrobit skříně na míru, které jsou mnohem kvalitnější, stylovější a je do nich vložena láska.

Proč si nechat vyrobit vestavěné skříně na míru?

Důvodů je hned několik. Hlavním důvodem je kvalita, pak používaný materiál, propracovaný každý detail na skříni. To je jen pár důvodů. Firma STEN patří k opravdu nejdéle fungujícím firmám, které se zabývají výrobou nábytku, takže mají velké zkušenosti. Buďto si můžete koupit skříň v nějakém obchodu nebo i online, ale přijdou vám poškrábané stěny skříně, budou vám chybět šroubky k montáži. Proto je mnohem lepší si připlatit, nehledět na peníze a mít doma krásnou, pevnou skříň, která se jen tak nerozpadne a je precizně postavena podle vašich představ.

skříně na míru

Jak si takovou novou skříň na míru pořídit?

1. Určete si místnost, do které budete chtít skříň postavit. Skříň pak může mít jakýkoliv tvar pro přizpůsobení vaší místnosti. Je dobré zvolit si pro skříň větší hloubku (přibližně 70 cm, ale klidně i 75 cm). Výška může být maximálně 280 cm, šířka je prakticky neomezena.

2. Změřte daný prostor pro skříň.

3. Je důležité si připravit seznam věcí, které budete chtít do skříně umístit.

4. Dále je důležité si vybrat barvy pro skříň.

5. Vyberte si materiál výplně pro dveře (sklo, bambus…).

6. Pak už si stačí domluvit termín schůzky. Uvidíte pak 3D návrh i cenový rozpočet.

skříně na míru

Pokud máte svůj vlastní nápad na skříň, není žádný problém ho uskutečnit. Samozřejmě si můžete vybrat i z modulů. Můžete si vybrat třeba skříň jen z poliček, skříň s dvěma prostory pro ramínka a jednu poličkou, skříň s šuplíky, poličkami i prostorem pro ramínka. Není pochyb, že byste si nevybrali tu vysněnou skříň.

Určitě se nevyplatí šetřit na takových věcech. Proto zainvestujte do velmi kvalitní, elegantní a perfektně vyrobené skříně, kde je každý detail absolutně doladěn.