Levné mobilní domy

Square

Mnoho lidí v dnešní době raději investuje do mobilního domu, než do nemovitosti s cihel. V dnešní době jsou nemovitosti skoro nedosažitelné a dovolit si je mohou pouze bohatí lidé. Jejich cena se za poslední dva roky zdvojnásobila a nikdo tak nechce investovat ohromné peníze. Ke všemu se zhoršila u úroková sazba na hypotéky a je tak koupě nereálná. Pokud zvolíte cestu mobilního domu, tak nejen, že ušetříte velké peníze za koupi, ale také si ušetříte běhání po úřadech. U mobilního domu totiž nepotřebujete žádné stavební povolení.

mobilní dřevostavby

Mobilní dřevostavby jsou tak mnohem žádanější, než kdykoliv předtím. Tento trend k nám navíc došel z Ameriky a lidé si ho doslova zamilovali. Mobilní domy však už nejsou jako dřív, na které se nedalo ani dívat, ale nyní jsou nádherné na pohled a to jak vevnitř, tak z venku. Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto domu, tak určitě nic nepokazíte. Mobilní domy jsou v různých rozměrech a také mají různou užitkovou plochu. Na výběr budete mít na internetových stránkách až 300 domů a to v různých cenových relacích. Prodávají zde jak použité mobilní domy, tak nové, které právě vyšli na trh. Ty nové se pohybují okolo 2 milionů a to v naprosto špičkové výbavě.

mobilní dřevostavby

Do vybavení tak nedáte ani korunu a můžete se rovnou nastěhovat. Společnost samozřejmě zařídí kompletní dopravu na místo určení a také přípravu pozemku k usazení. Vše musí být v dokonalé roviny a usazování domu si tak dělá firma sama. Domy mohou být celoroční, či pouze sezónní a je na Vás, jaký zvolíte. U každého domu je také vypsaná jeho výbava a to včetně materiálu, ze kterého je udělaný. Na internetu najdete spoustu fotografií těchto domů a můžete si být jistí, že nejde poznat rozdíl od cihlového domu. Pokud tedy nechcete kupovat cihlový dům, který je třikrát dražší, než je jeho cena, tak zvolte tuto volbu. Nebudete litovat a mobilní dům si zamilujete.