Multifunkční tablety vás zbaví nepříjemných povinností

Square

Péče o bazén může být o něco složitější, než jste si možná představovali v době, kdy jste se rozhodli si vlastní zahradní nádrž pořídit. Nicméně nyní již bazén máte a byla by škoda přestat jej využívat pouze kvůli tomu, že vám údržba vody připadá příliš složitá, anebo se vám případně ani moc nedaří, takže už jste se třeba setkali s růstem řas či mléčným zákalem. Ovšem nevěště hlavu, tyto problémy čas od času potkají i ostřílené majitele bazénů, protože vás mohou překvapit téměř přes noc, stačí odjet na víkend pryč a na velké překvapení je zaděláno. Určitě si po čase zvolíte ty pravé pomocníky v podobě kvalitních přípravků bazénové chemie, se kterými bude péče o vodu ve vašem bazénu hračka, a ani se přitom příliš nezapotíte.

tablety

Výrobci bazénové chemie totiž moc dobře myslí na všechny, kdo se v užívání různých přípravků příliš nevyznají a je to pro ně španělská vesnice. A právě pro všechny tyto lidi vyvinuli velice praktické multifunkční tablety 5v1, jejichž používání už nemůže být snazší. Když je vyzkoušíte, tak vás jistě mile překvapí tím, co všechno dokážou. Jejich portfolio je totiž opravdu široké.

Zahrnuje jak nezbytnou chloraci vody tak, že zajišťují optimální koncentraci aktivního chlóru ve vodě, hlídají také potřebnou hladinu pH vody, zabraňují nepříjemným projevům tvrdé vody tím, že udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné podobě, vodu projasňují a shlukují obsažené nečistoty, takže je snadno zachytí bazénová filtrace.

voda

Není toho tedy vůbec málo, co od těchto moderních tablet k údržbě bazénové vody můžete očekávat. A vy vlastně nemusíte udělat nic jiného, než je zakoupit a v potřebném množství vzhledem k objemu vaší nádrže je vložit do plováků s dávkovačem tablet. Tablety se budou postupně rozpouštět a postarají se o optimální koncentraci všech potřebných chemických látek v celém objemu nádrže. S multifunkčními tabletami 5v1 je tedy údržba každého bazénu naprostá hračka.