Metoda hubnutí, která zabírá

Square

Pokud nechcete další léto trávit u vody obaleni špekem, určitě byste se měli začít zajímat o způsob, jak zhubnout. Existují i plně funkční metody.

Metoda hubnutí, která zabírá

Posedlost vlastní postavou je v podstatě duševní nemoc, ale kdyby ji ve velmi lehké formě trpěla většina lidí u nás, je asi pravdou, že by zde bylo daleko méně civilizačních chorob. Ty totiž z velké části souvisí s našim jídelníčkem a tím pádem i nadváhou. A nadváha není dobrá, natož pak obezita. V našich zeměpisných šířkách se ale oba tyto nešvary vyskytují v míře vyšší, než bychom si přáli. Češi patří mezi nejtlustší národy v Evropě a co je horší, ještě si toho považují. Může za to nejen negativní postoj ke sportování, ale rovněž i jídla typu vepřová krkovice se zelím či pivo, které obsahuje obrovské množství cukru.

Správná dieta

A přesně toho byste se měli vyvarovat, pokud to s hubnutím myslíte vážně. Tučné a sladké je dobré odstranit ze svého jídelníčku úplně a nahradit je hlavně libovým masem a zeleninou. Ovšem v jakém poměru? Ideálně v takovém, jaký je popsán v ketodietě.

A proč volit zrovna ketogenní dietu, a ne žádnou jinou? Protože tahle prokazatelně funguje. Nejedná se o žádnou vějičku na hlupáky, jako je to v případě mnoha jiných způsobů hubnutí, ale o opravdový funkční systém, který při správném dodržování bezpochyby funguje. A funguje skvěle. Jak již bylo řečeno výše, musíte ale vynechat ze svého jídelníčku mastné výrobky a hlavně cukry. Ty totiž slouží pro tělo jako palivo a jejich vynecháním si tělo zvolí jiný druh pohonné látky, a sice tuky. Zní to jednoduše, ale vytvořit dobrý jídelníček není zas tak jednoduché. Musí se totiž jednat vždy o jídelníček na míru. Je tedy lepší se obrátit na vhodné pracoviště, kde vám ho rádi zhotoví. Sice to nebude zadarmo, ale tato investice se vám dříve nebo později zúročí.

Zhubněte nejen do plavek

Samotná dieta samozřejmě může stačit k postupnému ubírání kilogramů, ale v případě, že chcete celý proces ještě více uspíšit, je dobré věnovat se alespoň tři dny v týdnu nějaké vhodné fyzické aktivitě. Můžete to být běhání, plavání nebo třeba delší procházky. Záleží na vás, co vám vyhovuje.