Inspirativní překvapení pro muže

Square

Řešíte neustálý problém, co vašemu partnerovi, miláčkovi či manželovi darovat k jmeninám, narozeninám anebo mu chcete udělat radost prostě jen tak, protože vás má rád? Tak se mu chcete revanšovat, ale dárkem, který potěší každého muže. A takovými dárky pro muže Lihovarek.cz je a nejvíce se prodává – pěkná lahev dobrého a kvalitního alkoholu. Vánočním stromečkem! Tak buďte inspirativní a třeba to od vás váš manžel či přítel odkouká. Když zabrousíte na stránky můžete vybírat, co hrdlo ráčí. A že ráčí! A hlavně takové dárky a lahvičky, které vaše drahá polovička ještě nezná a neměla čest je otevřít. Například takový Slovácký Zázvor ze Skanzenu. Už jen ten název napovídá, že se nejedná o ledajaké pití.

whisky a doutník

A co říkáte na Encyklopedii pálenek 2020? Je to neméně zajímavý dárek degustační encyklopedie. Váš milý nerad listuje encyklopedií, to moc dobře víte, ale v encyklopedii dvaceti čtyř různých vynikajících lahviček si určitě zalistuje s chutí. Encyklopedie roku 2020 obsahuje vzorky z dvanácti lihovarů, takže ten váš může porovnávat, jaký článek se mu bude číst nejlépe …, jmenujme například Lihovar Žufánek, Zámecké sady Chrámce, Pálenice Skanzen Modrá anebo Veselý Grunt.

repasované sudy

A věřte, že vaše polovička bude pěkně veselá, až přečte celou sbírku článků z obsáhlé encyklopedie! Dvacet čtyři špičkových destilátů z deseti druhů ovoce a jeden speciální destilát překvapí vašeho partnera rynglovicí, meruňkovicí, kdoulovicí anebo višňovicí a mnoha dalšími druhy. No, řekněte, kdy si naposledy zalistoval v takovém bohatém výběru? A nečekejte, byla připravena limitující edice! Anebo váš drahý miluje whisky?

Pak mu věnujte silně uzenou nakouřenou, ale vůbec ne štiplavou – voňavou whisky s ostrou chutí, která rychle přechází v dlouhotrvající příjemnou sladkost na jazyku. Destilát zrál v repasovaných sudech a destilovala se tak pomalu, jak je to bylo možné.