Postel z masivu 120×200

Square

Vybavujete si vlastní dům? Potřebujete pomoci s výběrem postele? Jsme firma, co se zabývá právě výrobou postelí, takže máme, co bychom našim náročným klientům nabídli. Jsme jak cenově přístupní, tak i obecně dokážeme pro vás vymyslet všechno, co vám na očích budeme vidět. Vždy se s vámi budeme snažit odebrat se ke správnému řešení, co by vám nejvíce sedělo, takže se určitě nemusíte obávat. Tahle přenádherná postel z masivu 120×200okouzlí všechny milovníky dřeva a přírodních materiálů, kteří si na tomhle zakládají.
snídaně na posteli
Příroda tu je již celé miliony let, tak proč bychom měli kupovat se kovové postele a další umělé materiály, když dřevo jako takové, je člověku nejblíže? Už jste se na tomhle někdy pozastavili a zkusili trochu uvažovat nad silou přírody, která vás bude nabíjet pozitivní náladou? Kov je studený na dotek, takže to nemusí moc příjemné, když se v noci omylem dotknete tyčky. U dřeva se to nestane.

Úložný prostor

Využijte postel i k tomu, abyste si tam uložili nepotřebné věcí, které se vám válejí po celém vašem bytě či domě, nebo je máte schované někde na půdě, kde mohou zplesnivět a podobně. Tahle je budete mít relativně po ruce, ale na druhou stranu to bude schované tak, že to nikdo neuvidí, takže si tam dejte cokoliv, co uznáte, jakože by to byl dobrý nápad. Třeba zimní oblečení nebo letní si tam dejte, hračky po dětech, které nechcete vyhodit, když přijede k vám návštěva, tak abyste mohli hračky vytáhnout pro ostatní děti, vnuky a vnučky.
manželská postel s polštáři
Kvalita materiálu
My používáme pouze kvalitní dřeva, která jsou z lesů té nejvyšší kvality. Používáme buk, dub a smrk. Každý model má své rozměry, okraje, jinak vypadá, je za jinou cenu, ale kvalitně jsou modely opravdu vysoko, protože si dáváme zálet s každým opracovaným kouskem dřeva, aby bylo všechno vyrovnané. Potom věnujeme péči o povrch jako takový, protože dřevo se musí nalakovat a tak, aby bylo na to dobře a dlouho vydrželo.