Letos se nosí upravené lesklé nehty

Square

Nadcházející léto udává trendy ve vzhledu nehtů jiným směrem, než tomu bylo dosud. Tvar do špičky už je pasé a do vedení se dostává oblouk. Popustit uzdu fantazii při jejich úpravě je nyní povoleno. Precizně vytvarovaných a ošetřených nehtů lze dosáhnout se skleněnými pilníky. Ostrost špiček by raději měla být zapilována dostatečně, neboť pak by se mohlo stát, že budeme nebezpeční sobě i ostatním. Kratší varianty ve formě dýky jsou hezké a praktické. Ty delší vyvolávají zbytečný rozruch a je položeno vůči nim mnoho otázek ohledně praktičnosti a ani u žen, které nejsou zvyklé nosit takovou krásu, není vyloučena nespokojenost.

modré nehty

Nude odstíny byly, jsou a budou stále in. Letos převládají ještě více béžové odstíny v souladu s přirozenou barvou nehtu. Ideální look lze také docílit pomocí vysoce lesklých krycích laků. Dokonalost je tak zaručena. Hedvábnost a dlouhotrvající krásný zdravý vzhled jsou základem. Nyní opravdu nastává chvíle třpytu a lesku. Efektem mokrých nehtů se nic nezkazí a chybou není ani skleněná vrstva, jež vydrží až 10 dní ve fantastickém lesku.
pět laků na nehty

Tajemstvím současných módních trendů jsou barvy, pestrost a hravost. Ke kosmetickým úpravám neodmyslitelně patří nejrůznější nálepky, pajetky i kamínky a tento rok tomu nebude jinak. Manikúra se stala součástí běžného života, proto je povoleno téměř vše, co se líbí. Zářivě žlutá? Oranžová nebo rudě červená? I nebesky modrá s brčálově zelenou mohou být zajímavé, pokud jsou doplněny například razítky nebo ozdobami. Avšak výsledek opravdu musí stát za to.

S růžovou barvou je léto spjato již několik sezón. Loni se držela spíše při zemi, ale teď je o příčku výš a čím bude zářivější, tím lepší efekt vyvolá. Co se klasického francouzského šarmu týče, vévodit by měla jemnější a decentní forma, avšak nezakazuje se odvážnější a hravá varianta. Rosé nebo perleťové odstíny jsou vhodné pro všechny generace, převážně ale pro ty starší. Oblíbenost si získal tón ve formě růžově zlaté.