Jaký zvolíte plot?

Square

Nedílnou součástí každého rodinného domku jsou ploty. Plotem chráníme svůj majetek, svoje soukromí, ale plotem občas i eliminujeme povětrností vlivy působící v naší zahradě.

Rozhodli jste se pro obyčejný drátěný, síťovaný plot?

Drátěné ploty mají nevýhodu, že je jednou za čas budete muset obrousit a znovu natřít, ale pokud použijete plotové panely, můžete je po několika letech vyměnit a práci s natěračskou štětkou se vyhnout. Drátěný plot můžete také nechat zarůst popínavými rostlinami, nebo na plot pověsit okrasné truhlíky s květinami.

plot

Rozhodli jste se pro živý plot?

Živý plot je varianta, se kterou budete mít asi nejvíce práce. Aby byl živý plot pěkně hustý, je třeba jen každý rok zastřihávat. Je to sice každoroční práce, ale na druhou stranu živý plot je kus přírody a vy budete mít kolem domu zeleno, což vytvoří velice příjemné prostředí.

Rozhodli jste se pro dřevěný plot?

Dřevo je stále velmi oblíbený materiál, ale opět je tu problém, že o dřevo se musíte pravidelně starat. V dnešní době už ale existuje řada nátěrových hmot, které vám s péčí o dřevo pomohou a plot určitě nebudete muset natírat každým rokem. Pokud máte dům, na kterém máte dřevěné prvky, je dřevěný plot pro vás tou pravou volbou.

plot

Rozhodli jste se pro betonový plot?

Betonové ploty Lanškroun Montazmpc.cz to není zdaleka jen betonová šeď. Betonové ploty se vyrábějí i s reliéfy, které imitují kámen, dřevo apod. O betonový plot se už nebudete muset dál starat. Pokud zvolíte betonový plot s plnými panely, získáte absolutní soukromí, ale možná to bude škoda, protože se neseznámíte ani se svými sousedy.

Mít rodinný domek, to chcete mít své soukromí a hlavně jistotu, že je váš majetek ochráněný před nečekanými hosty, ať už tím myslíme zloděje, ale i divoká zvířata. Dobře zvolený plot vás ochrání před oběma, tak volte s rozvahou.