Dobré světlo zaručí bezpečnost

Square

Vhodné osvětlení každého účastníka silničního provozu je nezbytné. Pro motoristy to platí jistě dvojnásobně. Proto je dobré spoléhat pouze na kvalitní výrobce a značky a raději se vyhýbat pochybným produktům na pultech různých tržnic. Některá auta jsou doslova proslulá tím, že v nich autožárovky doslova „hoří“. Pokud k nim patří i to vaše, pak máte dvě možnosti, jak tento problém vyřešit.
1) Prodat auto někomu s tím, ať zase kupuje někdo jiný.
2) Pořídit si do zásoby takzvané nezničitelné žárovky, které jsou na trhu pod označením Ultra life.
přední světlo auta.jpg
Máte-li rádi výjimečnost, pak jste si možná na svůj automobil namontovali řadu Cool Blue Intense. Tyto žárovky se vyznačují tím, že imitují světlo, které vydává xenonová výbojka. Jejich svit je namodralý a také intenzivnější oproti běžným typům. Je pravda, že některým protijedoucím řidičům může být tento efekt velice nepříjemný a světlo na ně působí oslnivě. Proto jsou zákonem tolerována pouze taková světla, která mají jen modrý nádech. Sytější modré jsou zakázané. Oslňovaly by protijedoucí řidiče a navíc by neplnily svou funkci, protože nedokáží osvítit dostatečně vozovku.
svítící auto.jpg

Vybírejte raději značkové

Výběr správného typu je velice jednoduchý. Stačí se podívat do návodu k obsluze, kde jsou podrobné informace. Jestliže máte starší vůz, u kterého už je návod navždy ztracen, pak se podívejte na žárovku, která je na voze namontovaná. Typ je vyznačený na její patici. Pokud chcete zjistit, jakou životnost bude výrobek mít, pak je to velice jednoduché. Čím větší bude výkon, tím více se bude snižovat životnost. Právě proto je dobré volit značkové produkty https://www.lightpark.cz/autozarovky/, u kterých je zárukou dlouhá trvanlivost. Kromě toho, že jsou u nich zaručeny veškeré výhody, v případě reklamace nebudete mít problém. Což se u neznačkových výrobků dost dobře říci nedá.