Jediným pohybem ruky můžete zhasnout celý dům

Square

Zbavte se zbytečných povinností a uvidíte, že váš život bude rázem mnohem lepší. Každý den je plný úkolů. Mnohdy jich bývá více, než kolik je jeden člověk schopný unést. A poté, co se vypořádá s břemenem v práci, přichází domů, kde ho čekají další povinnosti. Takže není divu, že život běžného člověka sestává z kolotoče nekonečných úkolů a povinností. Ale musí to tak být?informační technologie, síť

Udělejte svůj život jednodušší a lepší!

Spousty zbytečných, ba dokonce banálních úkolů se můžete s na adno zbavit tím, že se spolehnete na moderní technologie. A možná budete překvapeni tím, kolik zbytečných prací dokážou vyřídit místo vás, aniž byste se toho museli účastnit.
Jistě vás potěší, když za vás vaše spotřebiče vyřeší úklid – vytřou a vysají podlahu, umyjí nádobí, vyperou a vysuší prádlo, vyřeší nákup, a ještě vám například napustí horkou vanu vody před příchodem z práce. Možné je skoro všechno, co vás jen napadne a stačí k tomu jen málo – pořídit si domů internet věcí.
Zatím se nejedná o běžné vybavení domácností, ale je to škoda. Nejde o to, že by tyto technologie nebyly lidem přístupné, ale o to, že jim lidé doposud příliš nedůvěřují. Neváhejte se zařadit těm, kteří dají moderním technologiím ve svém domově zelenou – váš život bude rázem příjemnější.síť, internet věcí

Osvětlení, které myslí za vás

Začněte například s chytrým osvětlením. K dispozici je vám komplexní výbava pro celou vaši domácnost, ať už si vzpomenete na cokoli – na stropní, stolní anebo bodová svítidla. To vše je pro vás připraveno i s nezbytným příslušenstvím.
Právě na chytrém osvětlení s technologiemi philips hue https://www.lightpark.cz/philips-hue/ si budete moci v praxi vyzkoušet, jak to u vás doma může fungovat. Jak můžete snadno a rychle rozsvěcovat a zhasínat světla v domě, aniž byste se museli přiblížit k vypínači. Stačí vám k tomu chytrý telefon, tablet, anebo jiný přístup na internet. Stačí jediné kliknutí a vše je hotovo!